AGROBİGEN-N NPK Gübresi Harmanlanmış 19-9-9+(2 MgO)+me 5Kg

Toz Yaprak Gübreleri

Gübrenin tamamı suda çözünebilir formda olup, bitkilerinize güvenle uygulayabileceğiniz bir gübredir.


Ürün İçeriği:
Ürün Stok Sayısı: 1000
indirim

792.37 + KDV
Kdv Dahil :935.00 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

+90 362 544 21 02

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Tavsiye Edilen Uygulama Dozu: 250-750 gr/100 lt su içerisinde tamamen çözülerek yapraktan uygulanır. Topraktan yapılan gübreleme uygulamalarına göre kesin doza karar verilmelidir.

Öneriler

Gübre, fizyolojik asit reaksiyonlu olan bitki koruma ilaçları ile birlikte güvenle karıştırılarak uygulanabilir. Ancak, bilinmeyen diğer praperatlar ile karışabilirliğindeki fiziksel uygunluğa kavanoz testi ile karar vermek gereklidir.

Uygulama sabahın erken saatlerinde veya akşam üzeri yapılmalıdır. Gübrenin, bitki yaprakların hem alt, hem de üst yüzeylerine teması sağlanmalı, püskürtülen solüsyonun yaprak yüzeyinden akıp gitmemesi, sabit kalması için yayıcı yapıştırıcı kullanılması tavsiye edilmektedir.

Kalsiyum içeren diğer yaprak gübreleri birlikte karıştırılarak uygulanmamalıdır.

Uyarılar

Toprak ve/veya yaprak analizi yaptırılarak uygulama yapılması tavsiye edilmektedir.

Çocuklardan ve gıdalardan uzak tutunuz.

Asla uygun doz oranlarını aşmayınız ve sadece gerekli alanlarda kullanınız.

Gübre uygulama esnasında maske, eldiven, gözlük takınız ve koruyucu elbise giyiniz.

Göz, yüz ve deri ile temas ettirmeyiniz, teması halinde bol su ile yıkayınız. Kullanılmış olan boş ambalajları başka amaçlar ile kullanmayıp imha ediniz.

Depolama Şartları

Orijinal ambalajında ağzı kapalı normal şartlar altında muhafaza edilmesi durumunda ürün 3 yıl süre ile ürünün fiziksel ve kimyasal özelliklerindeki tolerans sınır değerlerinde bir değişiklik olmaz. Depolama sıcaklığı +5 ile +35 0C arasında olmalıdır ve ürün direkt güneş ışığına maruz bırakmamalıdır. Serin ve kuru alanlarda, gıda ve yiyeceklerden, su kaynaklarından uzak yerlerde, ahşap ızgaralar üzerinde depolanmalı ve iyi bir havalandırma sağlanmalıdır.

Firma Beyanı

Üretici firma tavsiyelerine uygun olarak kullanıldığında ürün kalitesini garanti eder.  Gübrenin kullanımı üretici firmanın kontrolü dışında olduğu için, ambalaj üzerinde verilen bilgiler analiz ile sınırlıdır. Ancak hatalı kullanım ve karışımlardan dolayı doğabilecek olumsuzluklar firmanın garantisi dışındadır. Hatalı kullanım ve depolama şartlarından kaynaklanabilecek sorunlar kullanıcının sorumluluğundadır.

Taahhüt

Piyasaya sunacağımız ürünün içeriği, etiket bilgileri ile tescil belgesindeki değerlerin aynısı olacağını taahhüt eder, aksinin ispatı halinde 4703 sayılı kanuna göre, hakkımızda yapılacak cezai işlemleri kabul ederiz.
Not: Vergi İstisna Muafiyet Sebebi: 326 - 326 - 13/ı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarafından Tescil Edilmiş Gübrelerin Teslimi
Sebebiyle KDV işlenmemektedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır