Bitki Besinleri (Karışık) (Katı-2 gr x 24 adet)

2gr'lık Şaselerde Katı Bitki Besinleri


Ürün İçeriği:
Ürün Stok Sayısı: 998
indirim

84.74 + KDV
Kdv Dahil :99.99 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

+90 362 544 21 02

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

BİTKİ BESİNİ (İÇİ KARIŞIK KUTU)
KULLANIMI:
Bitki besini 2 farklı şekilde kullanılabilir.
1. Küçük ambalaj içerisindeki bitki besini 1 litrelik su içerisine dökülür, karıştırılarak çözünmesi sağlanır. Saksılardaki çiçekler hazırlanan bu su ile sulanır. Uygulama 8-10 günde bir tekrarlanır.
2. Bitki besini bitkinin doğrudan yapraklarına püskürtülerek de kullanılabilir. Bu amaçla, küçük ambalaj içerisindeki bitki besini 1 litrelik su içerisine dökülür, karıştırılarak çözünmesi sağlanır. Hazırlanan bu su bitkilerin al ve üst yapraklarına püskürtülerek uygulanabilir. Uygulama 8-10 günde bir tekrarlanır.
FAYDALARI:
Balkonunuzda ya da iç mekanda yetiştirdiğiniz çiçekli-çiçeksiz bitkilerinize güçlü, sağlıklı, bir büyüme ve uzun çiçeklenme dönemi sağlayan tam ve dengeli bir bitki besinidir. Zengin ve dengeli içeriği bitkinin gelişimini sağlar, bitkinin hastalıklara karşı direncini arttırır.
NOT:
Bir ürün kutusunda 6 adet Orkide bitki besini, 6 adet Çiçekli bitkiler için bitki besini, 6 adet Genel kullanım için bitki besini ve 6 adet Yeşil bitkiler için bitki besini 2gr lik (min.) tek kullanımlık şase bulunmaktadır.
 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır