Bitki Besinleri (Karışık) (Katı-35 gr x 4 adet)

35gr'lık Şaselerde Katı Bitki Besinleri


Ürün İçeriği:
Ürün Stok Sayısı: 1000
indirim

76.26 + KDV
Kdv Dahil :89.99 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

+90 362 544 21 02

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

BİTKİ BESİNİ (İÇİ KARIŞIK KUTU)
KULLANIMI:
Bitki besini 2 farklı şekilde kullanılabilir.
1. Ambalaj içerisindeki bitki besininden 2 (veya 1 çay kaşığı dolusu) 1 litrelik su içerisine dökülür, karıştırılarak çözünmesi sağlanır. Saksılardaki çiçekler hazırlanan bu su ile sulanır. Uygulama 8-10 günde bir tekrarlanır.
2. Bitki besini bitkinin doğrudan yapraklarına püskürtülerek de kullanılabilir. Bu amaçla, ambalaj içerisindeki bitki besininden 2 (veya 1 çay kaşığı dolusu) 1 litrelik su içerisine dökülür, karıştırılarak çözünmesi sağlanır. Hazırlanan bu su bitkilerin al ve üst yapraklarına püskürtülerek uygulanabilir. Uygulama 8-10 günde bir tekrarlanır.
FAYDALARI:
Balkonunuzda ya da iç mekanda yetiştirdiğiniz çiçekli-çiçeksiz tüm bitkilerinize güçlü, sağlıklı, bir büyüme ve uzun çiçeklenme dönemi sağlayan tam ve dengeli bir bitki besinidir. Zengin ve dengeli içeriği bitkinin gelişimini sağlar, bitkinin hastalıklara karşı direncini arttırır.
NOT:
Bir ürün kutusunda 1 adet Orkide bitki besini (35gr), 1 adet Çiçekli bitkiler için bitki besini(35gr), 1 adet Genel kullanım için bitki besini(35gr) ve 1 adet Yeşil bitkiler için bitki besini(35gr) 35gr lik (min.) tek kullanımlık şase bulunmaktadır.
 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır