ÇİMLER İÇİN GRANÜL GENEL BAKIM BİTKİ BESİNİ ( 20-10-10 + 7SO3)

Granül Çim Besinleri


Ürün İçeriği:
Ürün Stok Sayısı: 1000
indirim

81.35 + KDV
Kdv Dahil :95.99 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

+90 362 544 21 02

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

ÇİMLER İÇİN GRANÜL GENEL BAKIM BİTKİ BESİNİ ( 20-10-10 + 7SO3)
TEKNİK BİLGİ:
Toplam Azot (N) % 20
Suda ve Nötral Amonyum Sitratta Çözülebilir Fosfor Pentaoksit (P2O5)  % 10
Suda Çözülebilir Potasyum Oksit (K2O)  % 10
Suda Çözülebilir Toplam Kükürt Trioksit (SO3)  % 7
UYGULAMA DOZU VE ZAMANI:
Tüm yıl boyunca, yoğun ve canlı çim alanı için düzenli yağış alan/sulanan çim alanlarında Agrobigen Çimler için Bitki Besini uygulanmalıdır. Mart ayından başlayarak Ekim ayı sonuna değin her uygulamada metrekareye 20-25 gr (her ay düzenli olarak uygulanması durumunda) veya 45-50 gr (2 ayda bir düzenli uygulanması durumunda) gelecek şekilde uygulama yapılmalıdır. Kasım – Şubat ayları arasında ise 20-25 gr olacak şekilde en az 2 uygulama yapılması da önerilmektedir. Çim alanlarında Agrobigen Çimler için Bitki Besininin homojen dağılımının sağlanması amacıyla 2 ayda bir uygulama yapılması önerilmektedir.
UYGULAMA ŞEKLİ:
Agrobigen Çimler için Bitki Besini mekanik gübre serpici alet aracılığı veya el ile savrularak çim yüzeyine eşit şekilde serpilmelidir. Uygulama yağmurdan hemen önce yapılmalı yada uygulamanın hemen ardından sulama yapılarak granül yapısındaki besin maddelerinin çim besin maddelerinin çim yapraklarından toprağa doğru hareket ederek suda çözünmesi ve çimler tarafından alınması sağlanmalıdır. Aksi takdirde, çimler yanma tehlikesi ile karşı karşıya kalabilecektir. Uygulama öncesi çimlerin biçilmiş olması, uygulamanın etkinliğini artıracaktır.
DEPOLOMA KOŞULLARI:
Doğrudan güneş ışığı almayan temiz ve kuru ortamlarda 5-35 0C arası sıcaklıkta ve orijinal ambalajında saklanmalıdır.
UYARILAR:
Agrobigen Çimler için Bitki Besini uygulaması gereken eldiven kullanılmalı, çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır.

Bu ürünü alanlar, bunları da aldılar


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır