Hakkımızda

Agrobigen, 2015 yılında tarımın farklı disiplinlerinde çalışan akademisyenler tarafından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Samsun Teknoparkında kurulmuştur. Genel itibari ile çalışmalarımız kurucu ortakların uzmanlık alanlarına bağlı olarak, tarımsal mücadele ile toprak ve bitki besleme konularını kapsamaktadır. Bunun yanında şirketimiz hayvancılıkla ilgili konularda da hizmet vermektedir. Hizmet alanlarımız genel olarak Arge, Danışmanlık, Mühendislik, Organizasyon, Ticaret ve Yazılımdan oluşmaktadır.

VİZYONUMUZ
Dünya standartlarında kaliteli, rekabet gücü yüksek ürünleri Ar-Ge tabanlı üreterek dünya pazarları ile buluşmasını sağlayarak dünya markası olmaktır.

MİSYONUMUZ
Bigen Grubun süregelen değerlerine ve faaliyet alanlarına bağlı kalarak, Bigen Grubun Ar-Ge çalışmaları sonunda elde ettiği know-how’ı ticarileştirmek amacıyla en kaliteli ve inovatif ürünlerin üretimini çevreye duyarlı teknolojiler ile gerçekleştirerek dünya pazarlarına sunmak, bunları yaparken de müşterilerimizden tedarikçilerimize, çalışanlarımızdan topluma kadar tüm paydaşlarımız için değer yaratmaktır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ
- Özgünlük
- Dürüstlük
- Tutarlılık
- Şeffaflık
- Sorumluluk sahibi olmak
- İşbirliğine açık olmak
- Grup çalışmasına yatkın olmak 
- Kaynakları etkin kullanmak
- Toplum değerlerine saygılı olmak
- Yenilikçilik
- Empati yeteneği yüksek olmak
- İş bitirme konusunda arzulu olmak 
- Hatalarını kabul edebilen ve telafi eden erdeme sahip olmak

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır